Uncategorized

Zmiany i ogłoszenia

Cześć,

Długo mnie nie było, jednak mam dobre usprawiedliwienie, przez kilka tygodni nie byłam w stanie zalogować się do bloga. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Dokładniej to mogłam się zalogować, ale nie byłam w stanie dodać wpisu, ani dokonać żadnych zmian na blogu. Sprawdzałam to od czasu do czasu i oto jest! Udało się, mam nadzieję, że takie problemy już się nie powtórzą.

Trochę się też pozmieniało na blogu, jego wygląd, dodatkowa treść, ale i w życiu, ma więc nadzieję, że wszystko to razem odświeży bloga. Zmianie uległo menu, ponieważ doszłam do wniosku, że rozwijana lista będzie praktyczniejsza przy moich planach co do treści bloga. Postanowiłam też zamieszczać na blogu recenzje książek, które przeczytałam, które mnie zachwyciły lub zawiodły. Kolejnym tematem o jakim chcę pisać jest kultura/podróże/kraje/ciekawostki czyli wszystko to, co wpadnie mi w oko. Nie chciałabym, żeby blog stał się monotonny, nie chcę też wyczerpać tematyki za szybko, więc dałam sobie większą swobodę w doborze jego treści.

Największa nowością jest zakładka „turecki ze mną”, gdzie możecie zgłosić się na lekcje tureckiego przez Skype. Na razie opis jest jeszcze bardzo ubogi, ale jak tylko znajdę więcej czasu, to uaktualnię go o szczegółowe opisy dostępnych modułów i opcji. Teraz jeśli macie jakieś pytania, po prostu piszcie.

Tym na co powoli się szykuję jest wyzwanie, ale tym razem dla was! Chciałabym, aby było ono dla Was motywacją do nauki lub po prostu sposobem na wyrobienie w sobie nawyku. Więcej szczegółów wkrótce.

Jeszcze takie małe ogłoszenie, jak widać, szablony i grafiki to nie jest moja mocna strona, więc jeśli ktoś z Was zajmuje się tworzeniem szablonów na bloga, lubi to lub po prostu chciałby pomóc, to dajcie znać.

Ahaaa, byłabym zapomniała. Na dobre zaczęłam swoją przygodę z językiem niemieckim! Jestem podekscytowana i czekam na każdą lekcję z niecierpliwością, mam nadzieję, że będzie tak ciekawie, jak to sobie wyobrażam.

Jeśli chodzi o mój francuski, to zwolniłam w nauce, uczę się mniej, ale regularnie, do przodu i niech tak zostanie.

Tyle na dzisiaj ode mnie. Miłego dnia 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s